Todos los resultados de la S.D. Indautxu

SOCIEDAD DEPORTIVA INDAUTXU KIROL-ELKARTEA

Athletic Club Diputación Foral de Bizkaia Bilbao Kirolak
  • español
  • euskera

Competición >> Resultados

Emakumezkoa Lurraldekoa Lurralde Maila / Territorial Femenino

Jardunaldia / Jornada: 8     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 17:00     Tokia / Lugar: Iparralde

0
S.D. Indautxu

///
///

5
Orduña

Lurraldekoa Lehentasunezko Maila / Preferente

Jardunaldia / Jornada: 22     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 18:00     Tokia / Lugar: Urbieta-Igorre

3
Arratia

///
///

1
S.D. Indautxu

Gazteak Lehentasunezko Maila / Juvenil División Preferente

Jardunaldia / Jornada: 20     Eguna / Día: 19/02/2017     Ordua / Hora: 18:30     Tokia / Lugar: Iparralde

2
S.D. Indautxu

///
///

1
Peña Athl Santurtzi

Gazteak Bigarren Maila / Juvenil Segunda División

Jardunaldia / Jornada: 20     Eguna / Día: 19/02/2017     Ordua / Hora: 16:30     Tokia / Lugar: Iparralde

4
S.D. Indautxu

///
///

2
Colegio Vizcaya

Kadeteak Lehentasunezko Maila / Cadete División Preferente

Jardunaldia / Jornada: 20     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 19:00     Tokia / Lugar: Iparralde

4
S.D. Indautxu

///
///

2
Ibarreko

Kadeteak Lehenengo Maila / Cadete Primera División

Jardunaldia / Jornada: 20     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 13:30     Tokia / Lugar: Iparralde

3
S.D. Indautxu

///
///

0
Asti-Leku

Haurrenak A / Infantil A

Jardunaldia / Jornada: 17     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 10:15     Tokia / Lugar: Sarriena 3

1
Leioa

///
///

3
S.D. Indautxu

Haurrenak B / Infantil B

Jardunaldia / Jornada: 17     Ordua / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 09:00     Tokia / Lugar: Iparralde

3
S.D. Indautxu

///
///

1
Mungia

Haurrenak C / Infantil C

Jardunaldia / Jornada: 14     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar:


S.D. Indautxu

///
///


Descansa

Kimuak A / Alevín A

Jardunaldia / Jornada: 17     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 12:45     Tokia / Lugar: Iparralde

4
S.D. Indautxu

///
///

1
Getxo Futbola

Kimuak B / Alevín B

Jardunaldia / Jornada: 15     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 11:30     Tokia / Lugar: Iparralde

2
S.D. Indautxu

///
///

2
Urdaneta

Kimuak C / Alevín C

Jardunaldia / Jornada: 15     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 11:30     Tokia / Lugar: Iparralde

16
S.D. Indautxu

///
///

0
Moraza

Kimuak D / Alevín D

Jardunaldia / Jornada: 15     Eguna / Día: 18/01/2017     Ordua / Hora: 09:00     Tokia / Lugar: Txolon

1
Amorebieta

///
///

3
S.D. Indautxu

Kimuak E / Alevín E

jardunaldia / Jornada: 12     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 10:00     Tokia / Lugar: Salinillas

3
Balmaseda

///
///

4
S.D. Indautxu

Benjaminak A / Benjamín A

Jardunaldia / Jornada: 14     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 09:15     Tokia / Lugar: Pol Arrigorriaga

0
Padura

///
///

3
S.D. Indautxu

Benjaminak B / Benjamín B

Jardunaldia / Jornada: 12     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 12:45     Tokia / Lugar: Iparralde

2
S.D. Indautxu

///
///

2
La Salle

Benjaminak C / Benjamín C

Jardunaldia / Jornada: 14     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 11:30     Tokia / Lugar: Maiona B

1
Santutxu

///
///

1
S.D. Indautxu

Benjaminak D / Benjamín D

Jardunaldia / Jornada: 12     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 10:30     tokia / Lugar: Iparralde

5
S.D. Indautxu

///
///

3
Sestao River

Eskola 2009 A / Escuela 2009 A

Jardunaldia / Jornada: 16     Eguna / Día: 19/02/2017     Ordua / Hora: 10:00     Tokia / Lugar: La Siebe Txiki

2
Barakaldo

///
///

1
S.D. Indautxu

Eskola 2009 B / Escuela 2009 B

Jardunaldia / Jornada: 7     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar: Ibarreta

2
Trapagaran

///
///

2
S.D. Indautxu

Eskola 2010 A / Escuela 2010 A

Jardunaldia / Jornada: 16     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 16:30     tokia / Lugar: La Siebe Txiki

3
Barakaldo

///
///

2
S.D. Indautxu

Eskola 2010 B / Escuela 2010 B

Jardunaldia / Jornada: 7     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 00:00     Tokia / Lugar: Iparralde


S.D. Indautxu

///
///


Elorrieta

Eskola 2011 / Escuela 2011

Jardunaldia / Jornada: 16     Eguna / Día: 18/02/2017     Ordua / Hora: 11:00     Tokia / Lugar: Maiona

8
Santutxu

///
///

0
S.D. Indautxu